status webu

Opoziční listy SPJaF

aktuální číslo ve formátu PDF:

Nástěnka

V této sekci Vás budeme seznamovat s aktuálním děním kolem spolku, dále aktuální problematikou a našimi aktuálními názory či novým obsahem webu - INFO, případně technickými informacemi ohledně provozu webu - TECH

 

29.10.2016 INFO

Aktualizován seznam zastupitelů.

 

8.6.2016 INFO

Přidáno nové číslo Opozičních listů (č. 7).

 

15.1.2016 INFO

Spuštěna kampaň na podporu spolku z řad široké veřejnosti, viz sekce "podpořte nás!," přístupná odkazem v levé boční části webu.

 

8.1.2016 INFO

Přidáno nové číslo Opozičních listů (č.6), přidána přihláška do spolku ve formátu DOC, na úvodní stranu doplněno prezentační video o obci Jiříkov.

 

24.9.2015 TECH|INFO

Zprovozněn nová e-mailová schránka výboru spolku - vybor@jirikov.org, doplněná sekce výbor/zastupitelé, vytvořena sekce členství (zatím v přípravě), přidán odkaz na jiříkovské muzeum, doplněn archiv Opozičních listů SPJaF včetně aktuálního čísla.

 

11.5.2015 TECH

Přidána jednoduchá mapa webových stránek. Všechny základní součásti webu fungují, status webu změněn na O.K.

 

3.5.2015  TECH

Aplikace pro odesílání zpráv z webových stránek a spolkový poštovní server uvedeny do provozu.

 

16.4.2015 TECH

Sekce "novinky" přejmenována na "nástěnka", doprogramována aplikace pro odesílání zpráv přímo z webu, vzhledem k prozatím nefunkčnímu poštovnímu serveru se zatím nedá využít, na zprovoznění celého systému se intenzivně pracuje.

 

11.3.2015 TECH

Spuštění webu. Omluvte prosím prozatímní nefunkčnost částí webu a informační nedostatečnost, web je zatím ve stadiu postupného spouštění. Děkujeme za pochopení.

mapa webu | tisk stránky | administrátor